Mé knihy

Po kliknutí na název knihy se vám zobrazí tématicky zaměřené příspěvky, úryvky a playlisty.Jaké to je, když vám zemřou rodiče a vy se musíte přestěhovat na místo, které nesnášíte? Jaké to je, když na vás čeká poslední ročník na nové střední škole mezi cizími spolužáky a váš profesor umění je neskutečně sexy? Jaké to je, když máte podezření, že se váš švagr k sestře nechová tak, jak by měl? A jaké to je, když se zamilujete do dvou odlišných mužů, kteří toho mají mnohem víc společného, než byste tušili?
To všechno dopadne na Annabelle Bennettovou, dívku, která přišla o rodiče a se svým bratrem se z Floridy musí stěhovat ke starší sestře do malého městečka ve státě Delaware. A i když si říká, že to ten jeden rok prostě nějak přetrpí, netuší, co všechno si pro ni osud ještě přichystal.


… když se holka z Upper East Side zamiluje do Amerického idola.

Blair má vše, co by si jiné dívky mohly přát – drahé oblečení, matku slavnou spisovatelku, bydlení na Upper East Side. I přesto se ale cítí obyčejná a jako každá teenagerka si nemůže nechat ujít novou řadu pěvecké soutěže Starshow, kde vystupuje nový americký miláček – Seth. To že Blaiřina matka zaměstnává Sethovu tetu jako asistentku už Blair nemůže hrát do karet ještě víc, a tak se nečekaně dostává k Sethovu telefonnímu číslu.
Seth je obyčejný kluk, který se jen snaží splnit si svůj sen. Když mu před nejtěžším kolem volá neznámé číslo, on ho zvedne a krásný ženský hlas na druhé straně ho ujistí, že soutěž zvládne, vše jakoby se pro něj najednou změnilo.
Závislost na telefonátech začne narůstat a přestává stačit. Seth touží zjistit, kdo je ta neznámá, co se mu vkradla do života a Blaire se toho okamžiku děsí. Vše se navíc zkomplikuje, když jí táta představí okouzlujícího mladého muže jménem Lee, který by pro ni byl ideálním životním partnerem a spřízněnou duší.

Vittorie byla roku 1675 přeměněna na nadpřirozenou bytost oplývající krásou, velkou silou a rychlostí. Stal se z ní predátor živící se lidskou krví.

Předtím než zmizela z Itálie ale musela zachránit své dva nejbližší přátele, kteří byli nakaženi morem. Proměnila je ve stejná monstra, jako byla ona sama a po několika letech nenávratně zmizela z jejich života. Vyčítala si, co udělala a nemohla se na ně dál dívat.
Když se konečně usadí a věří, že na místě, kde je teď může strávit alespoň několik let ve společnosti Tommyho, překvapí ji nečekaná návštěva z minulosti a s ní i někdo, kdo jí začne kazit plány. Damien, predátor bez slitování.
Útoky na místní začnou být početnější, lovci v okolí začínají mít podezření a připravují se k odezvě. Upíři se ve městě neobjevili už několik set let!
Vittorie by se tak Damiena nejraději zbavila, aby ji neprozradil. Navíc je tak otravný, sebevědomý a namyšlený… ale i zatraceně sexy.
Mimo to Vittorii pronásleduje stín z minulosti, který netouží po ničem jiném, než po pomstě.
Jak se Vittorie vypořádá s minulostí, která ji pronásleduje po tak dlouhé době? A jakou roli v příběhu sehraje Damien, jehož velké tajemství se nikdo nesmí dozvědět?

Jedno město, jedna vražda, jeden populární chlapecký boyband a jedna dívka na studijním pobytu v Anglii.

Všichni ve městě věřili, že se jen ztratila. Nikoho by nenapadlo, že ji po dvou měsících najdou mrtvou v lese. Elody byla jednou z těch populárních dívek na Dark Forestské střední škole a pak najednou zmizela. I přesto ale Elody svůj příběh vypráví dál.
Riley Payne je součástí chlapeckého boybandu Our World, který dobývá Ameriku a je také Elodyným nevlastním bratrem. Položil by za ni život. Nemají před sebou žádná tajemství. Nebo ano? S kým se Elody v posledních měsících stýkala? Proč se vydala do lesa v botách na podpatku?
Niall Shields je spolu s Rileym, Kaiem, Graysonem a Vincentem hlavní novinkou americké popmusic. Všichni pocházejí z jednoho malého městečka ve státě Virginie a všichni měli jen obrovské štěstí. Niall ale netuší, že další důležitý zlom v jeho životě nastane ve chvíli, kdy natáčejí klip v Easbournu v jižní Anglii. Ona vstoupí do jeho života naprosto nečekaně a on touží jen po tom, aby ji mohl vidět i poté, co pro ně pobyt v Anglii skončí.
Bailee Hale je s několika dalšími lidmi na studijním pobytu v Anglii. Je ráda, že se zbavila své mladší sestry, která při jejím odjezdu brečela, protože ji rodiče nepustili na letošní poslední koncert Our World v Americe. A je ráda, že odjela tak daleko, aby každý den nemusela poslouchat jejich zpopularizovanou hudbu. Pamatuje si vzdáleně tu dobu, kdy s Kaiem chodila do stejné třídy a pak, po jejich úspěchu v trapné pěvecké soutěži, se najednou vše změnilo. Teď je ale daleko od domova. A daleko od znepokojivých zpráv o Elody.

Všichni čtyři jsou z jednoho města, mají své osudy, své příběhy, ale jen jeden je přivede všechny dohromady.

Zjistí Bailee pravdu o Elodyné smrti? Jak se s ní vypořádá Riley? Je vztah mezi Niallem a Bailee tak růžový jak se zdá nebo jej ohrožuje Rileyho přítomnost? A jak všechno souvisí s Elody?


Jedna dívka, jeden anděl a jeden pád.

Andělské příběhy se nemusejí odehrávat jen v zahraničí.

Nina, potomek dvou nefilů, je nucena přestěhovat se s rodinou z velkého a rušného hlavního města na venkov k babičce, která těžce onemocněla. Nejen, že se jí nechce, ale něco v ní jí napovídá, že stěhování neproběhne tak hladce, jak by se mohlo zdát.
Když jí Natálie, kamarádka z dětství zavede do jediné restaurace v okolí – Nad Peklo, uvědomí si, proč by se tu neměla cítit v bezpečí. Restaurace je plná padlých andělů, kteří by pro její smrt udělali téměř cokoliv, a jednoho anděla s šedými křídly, Daniela.
I přes to, že by se Nina měla od padlých držet dál, je tu jeden, který ji učaroval. Gabriel. Ten, který v sobě nese břímě z minulosti. Ten, kterému Nina připomíná někoho, koho kdysi znal.
Nina se tak pouští do vztahu, který by ji mohl stát život a snaží se přijít na to, co dělá anděl mezi padlými a proč na něj na každém kroku naráží. Co Daniel skrývá? A proč k němu Nina začíná cítit něco silnějšího, než je opovržení?Pokračování knihy nese název Opuštěný.TRILOGIE CHELSEA
Chelsea - Návrat zla
Žádné komentáře:

Okomentovat